REKLAMA

 

Wydarzenia i imprezy. Wasilków, Supraśl, Czarna Białostocka, Michałowo, Gródek, Dobrzyniewo Duże, Zabłudów, Białystok. Październik 2019

Zapowiedzi imprez i wydarzeń w gminach Wasilków, Supraśl, Czarna Białostocka, Michałowo, Gródek i Dobrzyniewo Duże, Zabłudów, Białystok. Październik 2019

***

6 PAŹDZIERNIKA

Niedziela w gronie rodziny? Wybierzcie się do Skansenu w Wasilkowie: W Skansenie będzie barwnie, twórczo i ludowo.

***

7 PAŹDZIERNIKA

W Wasilkowie odbędą się konsultacje społeczne: Kolej nie przygotuje nowych wariantów przebiegu Kolejowej Obwodnicy Białegostoku na spotkanie w Wasilkowie.

***

13 PAŹDZIERNIKA

W kraju odbędą się wybory do Sejmu 2019 i wybory do Senatu 2019. W okręgu podlaskim wybierzemy 14 posłów, a w okręgu białostocko - sokólskim jednego senatora.

***

13 PAŹDZIERNIKA

Kto nie chciałby czasem wrócić do lat beztroskiego dzieciństwa? Dobra ku temu okazja pojawi się w niedzielę w Skansenie w Wasilkowie. O godzinie 12 rozpocznie się piknik „Pałka, zapałka, dwa kije…”, podczas którego instruktorzy przypomną tradycyjne ludowe gry, zabawy i tańce. Będzie też można zwiedzić wystawę „Dziecięce troski i beztroski. Dziecko w społeczności wiejskiej Podlasia na przełomie XIX i XX wieku”. Na chętnych z własnym prowiantem będzie czekało ognisko. Wstęp jest bezpłatny.

***

19 PAŹDZIERNIKA

W Supraślu odbędzie się Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym: Przełajowcy opanują supraskie bulwary.

***

19 PAŹDZIERNIKA

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Gródeckiej oraz Gminne Centrum Kultury w Gródku zapraszają na spotkanie autorskie z Dorotą Sulżyk: Spotkanie z autorką reportaży z Gródka i okolic.

***

20 PAŹDZIERNIKA

Jak dawni mieszkańcy podlaskiej wsi korzystali z bogactw, które oferowały lasy? Tego będzie można się dowiedzieć w niedzielę w Wasilkowie: O pożytkach z lasu płynących [FOTO].

***

26 PAŹDZIERNIKA

Mieszkańcy Wasilkowa na czele z samorządowcami wspólnie posprzątają las przy osiedlu Lisia Góra: Posprzątaj las wspólnie z burmistrzem i radnymi.

***

***

26, 27 PAŹDZIERNIKA

Koncerty Bądź pozdrowiona Maryjo w wykonaniu zespołu Wasilkowianie odbędą się w Wasilkowie: w sobotę w kościele NMP Matki Miłosierdzia po mszy świętej o godzinie 18 oraz w niedzielę w kościele Przemienienia Pańskiego po nabożeństwie o 11.30.

29 PAŹDZIERNIKA

Jak to dawniej w Gródku było będzie można dowiedzieć się podczas wydarzenia Obrzędy i zwyczaje Ziemi Gródeckiej.

***

Kalendarium w uzupełnieniu.

Jeżeli jesteś organizatorem wydarzenia na terenie powiatu białostockiego i chcesz, aby znalazło się w kalendarium, wyślij program i informację na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

REKLAMA

Facebook

Instagram