REKLAMA

 

Wydarzenia i imprezy. Wasilków, Supraśl, Czarna Białostocka, Michałowo, Gródek, Dobrzyniewo Duże, Zabłudów, Białystok. Listopad 2019

Zapowiedzi imprez i wydarzeń w gminach Wasilków, Supraśl, Czarna Białostocka, Michałowo, Gródek i Dobrzyniewo Duże, Zabłudów, Białystok. Listopad 2019

***

3 LISTOPADA

W niedzielę w Gródku odbędzie się Piłkarski Turniej Charytatywny. Środki zebrane podczas imprezy zostaną przeznaczone na wsparcie wdowy oraz dzieci tragicznie zmarłego mieszkańca gminy: Organizują turniej charytatywny. Pomoc mile widziana.

***

9 LISTOPADA

Zaduszki Rockowe odbędą się w sobotę wieczorem w świetlicy w Wasilkowie. Zagrają 3rd Floor, Revera oraz Waterside. Wstęp jest bezpłatny. Początek o godzinie 19.

***

11 LISTOPADA

W miejscowościach wschodniej części powiatu białostockiego z okazji 11 listopada odbędą się uroczystości. Będzie też okazja do skosztowania polowej kuchni czy posłuchania patriotycznej muzyki.

Wasilków: Msza, uroczystość przy kapliczce, a potem wieczornica. 11 listopada w Wasilkowie [PROGRAM]

Czarna Białostocka: 11 listopada w Czarnej Białostockiej [PROGRAM]

Supraśl: Supraśl będzie świętował rocznicę odzyskania niepodległości [PROGRAM]

Gródek: Uczczą 101. rocznicę odzyskania niepodległości [PROGRAM]

Michałowo: Na godzinę 11.50 zaplanowano przemarsz sprzed ratusza do parku miejskiego. Tam zostaną złożone kwiaty i zapalone znicze. O 12.20 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury odbędzie się koncert pieśni patriotycznych.

Zabłudów: O 9 zostaną odprawione nabożeństwa w kościele św. apostołów Piotra i Pawła oraz w cerkwi Zaśnięcia NMP. Na godzinę 10 przewidziano rozpoczęcie uroczystych obchodów przy pomniku Bohaterów Walczących o Wolność Ojczyzny. 

***

11 LISTOPADA

Sportowo i patriotycznie 11 listopada będzie w Białymstoku: 1,5 tysiąca biegaczy na ulicach Białegostoku. Uwaga na utrudnienia.

*** 

16 LISTOPADA

Jubileusz XX-lecia zespołu Kalina z Załuk odbędzie się w sobotę: 20 lat zespołu Kalina [PROGRAM].

***

28 LISTOPADA

Młodzi ludzie będą pytać, burmistrz Michałowa będzie odpowiadał: Młodzież przepyta burmistrza.

***

Kalendarium w uzupełnieniu.

Jeżeli jesteś organizatorem wydarzenia na terenie powiatu białostockiego i chcesz, aby znalazło się w kalendarium, wyślij program i informację na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

REKLAMA

Facebook

Instagram