REKLAMA

 

Wydarzenia i imprezy. Wasilków, Supraśl, Czarna Białostocka, Michałowo, Gródek, Dobrzyniewo Duże, Zabłudów, Białystok. Lipiec 2019

Zapowiedzi imprez i wydarzeń w gminach Wasilków, Supraśl, Czarna Białostocka, Michałowo, Gródek i Dobrzyniewo Duże, Zabłudów, Białystok. Lipiec 2019

***

6 LIPCA

Wakacje czas na dobre rozpocząć, a najlepiej wejść w nie tanecznym krokiem. Świetna do tego okazja będzie właśnie w sobotę w Wasilkowie: Pora przywitać lato. Potańcówka na cyplu już w sobotę.

***

6 LIPCA

Na letnią potańcówkę zaprasza Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Zabłudowie. Początek na Plantach (ul. Rynek) w sobotę o godzinie 20. Będzie muzyka na żywo, organizatorzy zachęcają do zabrania koca i własnego koszyczka, mile widziane są też stroje w stylu retro.

***

6 LIPCA

Będzie coś dla fanów zabawy przy dobrej muzyce z gminy Gródek. Gminne Centrum Kultury wraz z sołtysem i radą sołecką organizują pierwszą w tym roku imprezę z cyklu letnich zabaw przy muzyce białoruskiej: Podobało się w Załukach? Kolejna zabawa już wkrótce w Waliłach Dworze.

***

6 LIPCA

Duża impreza szykuje się w Rudni koło Michałowa. Na Beach Party nad Zalewem Siemianówka przyjechać ma uczestnik kontrowersyjnego reality show: Alan z Warsaw Shore będzie gościem specjalnym Beach Party koło Michałowa.

***

7 LIPCA

Kolarze będą ścigać się w niedzielę w Michałowie. Starty podczas Maratonów Kresowych rozpoczną się o godzinie 10 na plaży nad zalewem.

***

7 LIPCA

Na basenie w Michałowie będzie można spróbować poprawić swoje życiowe rekordy (albo ustanowić je po raz pierwszy): A ty jak szybko przepłyniesz 50 metrów?

***

7 LIPCA

VIII Turniej „Siedem lat po EURO SPOKO” o Puchar Burmistrza Michałowa rozegrany zostanie w niedzielę: Od Euro 2012 minęło już 7 lat. Z tej okazji rozegrają turniej piłkarski.

***

13 LIPCA

Bandarouskaja Haściounia odbędzie się w sobotę w amfiteatrze w Bondarach. O godzinie 13 rozpoczyna się blok sportowy dla najmłodszych, a o 17 zabawa przy muzyce.

***

13 LIPCA

Muzycznie i tanecznie będzie w Supraślu. O godzinie 20 na targowisku miejskim początek potańcówki z DJ.

***

14 LIPCA

W najbliższą niedzielę  na terenie Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej w Wasilkowie odbędą się Targi EkoSmaki Podlasia!: Przysmaki do skosztowania w Wasilkowie. Będzie też o pędzeniu bimbru.

***

14 LIPCA

Świetlica Wiejska w Halickich oraz Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Zabłudowie zapraszają na festyn rodzinny Co roku w Halickich. W programie m.in.:
gry, zabawy, animacje, pokazy oraz koncert zespołu DUO BOYS.

***

19 - 21 LIPCA

Po raz ostatni w połowie lipca odbędzie się Festiwal Muzyki Młodej Białorusi Basowiszcza. Będzie to jubileuszowa 30. edycja imprezy: Basowiszcza 2019. Na scenie zagra m.in. uczestnik Eurowizji [PROGRAM, WIDEO]

***

20 LIPCA

Emocji nie zabraknie niemal na pewno w sobotę, 20.07.2019, w Białymstoku. Na ulice stolicy województwa podlaskiego wyjdą działacze ruchów LGBT oraz ich przeciwnicy, w tym m. in. kibice klubów piłkarskich z całego kraju.

Marsz Równości w Białymstoku 2019 planowo powinien rozpocząć się o godzinie 14 na placu NZS. Do tego czasu przy „Centralu” zakończyć ma się zgromadzenie organizowane przez kibiców. W sobotę odbędzie się również kilkadziesiąt innych manifestacji. Będzie m. in. Przemarsz Prorodzinny i publiczny różaniec. Sporych utrudnień w ruchu muszą spodziewać się kierowcy i osoby korzystające z komunikacji miejskiej: Marsz Równości w Białymstoku 2019. Na placu NZS przed działaczami LGBT pojawią się kibice.

***

20 LIPCA

Potańcówka odbędzie się w Wasilkowie: Mieszkańcy Wasilkowa będą bawić się na kolejnej potańcówce.

 ***

21 LIPCA

Zlot zabytkowych motocykli marki Sokół odbędzie się w Supraślu. Jednoślady będą do obejrzenia w niedzielę w godzinach 15 - 17 w amfiteatrze.

***

27 LIPCA

Mieszkańcy gminy Gródek i nie tylko będą bawić się na polanie Boryk w rytmach białoruskiej muzyki: Siabrouskaja Biasieda 2019. Moc atrakcji w Gródku. Gwiazdą imprezy twórca „Bałkanicy” [WIDEO].

***

***

Kalendarium w uzupełnieniu.

Jeżeli jesteś organizatorem wydarzenia na terenie powiatu białostockiego i chcesz, aby znalazło się w kalendarium, wyślij program i informację na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

REKLAMA

Facebook

Instagram