REKLAMA

 

Wydarzenia i imprezy. Wasilków, Supraśl, Czarna Białostocka, Michałowo, Gródek, Dobrzyniewo Duże, Zabłudów, Białystok. Luty 2020

Zapowiedzi imprez i wydarzeń w gminach Wasilków, Supraśl, Czarna Białostocka, Michałowo, Gródek i Dobrzyniewo Duże, Zabłudów, Białystok. Luty 2020

***

3 LUTEGO

Konsultacje społeczne ws. budowy Kolejowej Północnej Obwodnicy Białegostoku odbędą się w poniedziałek w Dobrzyniewie Dużym: Konsultacje w sprawie kolejowej obwodnicy w Dobrzyniewie przełożone. Spotkanie będzie także w Białymstoku.

***

5 LUTEGO

W środę odbędą się konsultacje społeczne ws. budowy Kolejowej Północnej Obwodnicy Białegostoku m. in. dla mieszkańców gminy Czarna Białostocka. Początek o godz. 18 w Knyszyńskim Ośrodku Kultury.

***

16 LUTEGO

Impreza „Z sercem dla Piotra Rybakowskiego” odbędzie się w Wasilkowie: Z sercem dla Piotra Rybakowskiego. Będzie wiele atrakcji w Wasilkowie.

***

18 LUTEGO

Władze Wasilkowa zapraszają na konsultacje społeczne: Wasilków. Będą konsultacje dotyczące opłat za śmieci.

***

19 LUTEGO

Mieszkańcy mają dosyć pożarów śmieci w Studziankach, więc postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. W środę organizują zebranie: Mieszkańcy Studzianek mają dosyć pożarów. Założą stowarzyszenie?

***

23 LUTEGO

Zapusty w Skansenie w Wasilkowie to niepowtarzalna okazja, by poczuć atmosferę karnawału na podlaskiej wsi. Takiego jak przed laty – z korowodem przebierańców, obrzędami towarzyszącymi ostatkom, z pączkami, faworkami, tańcami i muzyką. Wszystko to – w ostatnią niedzielę lutego, w samo południe, w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej: Będzie można poczuć atmosferę karnawału na podlaskiej wsi.

Kalendarium w uzupełnieniu.

Jeżeli jesteś organizatorem wydarzenia na terenie powiatu białostockiego i chcesz, aby znalazło się w kalendarium, wyślij program i informację na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

REKLAMA

Facebook

Instagram